sapnavau, kad keikiausi kaip įsiutęs jūreivis. buvo išlaisvinimas ir akmuo po kaklu tuo pačiu.

dabar suprantu dar tiksliau ką reiškia, kai nėra išveikos. tada visą likusią dieną gali gulėti lovoje, nes neturi jėgų niekur kitur judėti. reikia kuo skubiau ką nors susirasti. kažką, kas derintųsi prie to rajono vaibo. xDDD kad niekad neturėčiau atitrankytos makaulės.


,,visos žvaigždės galų gale sudega. tampa baltosiomis nykštukėmis arba juodosiomis skylėmis.'' wise words, ma friend. aš, žinoma, sudegusi norėčiau virsti į nykštukę. ta juodoji skylė skamba kaip prakeiksmas.

o ta žuvytė... supratau, kad daugiau nenoriu gyvenime jokios žuvytės. jokio smagumo, tik priežiūra, kad ji nenumirtų. daugiausiai baimės buvo, kai grįžau iš Vilniaus. vanduo visas rudas/žalias, žuvytė prišikusi akvariumą, kitas šūdas dar neatlipęs nuo jos šiknos plaukioja paskui, vanduo dvokia blogiau nei šikinykas. vandens iš karto paruošto keitimui neturiu. pripilu ąsotį ir porą stiklainių, kuriuos jau užkaupiau šiuose kukliuose namuose. palieku stovėti ir viliuosi, kad žuvytė neužsivers ar neiššoks iš akvariumo, kaip nutiko praeito ofiso žuviukui. tam ant šono atsirado kažkoks šūdelis, kaip įvardino Austėja, ir man jau atsikrausčius į Panevėžį sulaukiu žinutės, kad naktį žuviukas iššoko iš akvariumo. mūsų buhalterė rado jį ryte ant kilimo, visą pajuodusį. dar prieš tai supainiojo jį su valytojos palikta šiukšle. taigi, pas mane namuose vyko grupelė. atėjo Abigailė. sako reikėtų išplauti akvariumą ir pakeisti vandenį. aš jau googlinau prieš tai, kaip reikėtų atlikti procedūrą. bet į galvą eina vien mintys, kad gal ji dar išgyvens iki savaitgalio. sutariame, kad kitą dieną Abigailė ateis, ir padės viską pakeisti.
grupelės metu žaidžiame žaidimą, vykdai visokias užduotis ir reikia lažintis ar tas žmogus galės ją įvykdyti ar ne. visai smagu, bet žaidimas truko 3 val. ir būtų dar užsitęsęs. aš visąlaik monitorinu žuvelę. ji nuo vandens paviršiaus ryja orą. darosi neramu. Priskilė sako, kad žuvelės vanduo labai rudas. vieningai nusprendžiame, kad pabaigiame paskutinę partiją ir viską pakeisime jau šįvakar. patarimuose parašyta, kad vanduo turi būti stovėjęs bent per naktį. maniškis stiklainiuose prabuvo max 5-6 val. tačiau geriau nerizikuoti. reikia žuviuką perkelti į kitą tarą. neturiu reikiamų priemonių, o rankos jau dabar pradeda drebėti. klausiu, kuris iš jų drąsiausias paimti žuvelė plikomis rankomis. niekas neatsako. Abigailė viena pasirašo ir pabando ją išgraibyti. žuvelė pamačiusi delną plaukioja ratais ir bando pasprukti. Abigailė ją pagauna ir įmeta į puslitrinį. ok. dabar reikia tik kuo greičiau išplauti akvariumą su visais akmenukais. rankos žostkai dreba. pastoviai žiūriu į žuviuką. kita Abigailė sako: ,,ji jau kurį laiką nejuda. jai čia per mažai vietos.'' aš nežinau ką daryti, todėl liepiu negąsdinti manęs, nes žuviukas ne mano. visi stovi ir žiūri kaip atliekama procedūra: išpilu vandenį, perpilu akmenukus į kitą indą. girdžiu šalia istorijas kaip mokykloje kažkas į mokytojo akvariumą netyčia įmetė muilą, o žuvelė nuo to pasimirė. guodžia... akmenukus perplaunu keletą kartų, akvariumą irgi, nuplaunu porą dekoratyvinių akmenų ir kriauklę. dvejoju, ar žuvelė išbus puslitriny dvidešimt minučių, kol akmenys ir stiklas taps kambario temperatūros. spėju, kad praėjo gal tik penkios minutės ir aš jau akmenukus subėriau į akvariumą, sustačiau dekoracijas į prieš tai buvusias pozicijas, nes patarimuose parašyta, kad ,,sudėkite viską kaip buvo, kad žuvelė nenuliūstų, jog viskas stovi kitaip nei prieš tai''. paimu puslitrinį, įleidžiu į akvariumą ir laukiu kol žuvelė pati ims ir išplauks. ji netrukus išplaukia ir suka ratus. Jonatas guodžia, kad ji tikrai išgyvens, viskas gerai.
išgyveno jau dvi naktis. tikiuosi nenumirs ir toliau, kol jos šeimininkai grįš į Panevėžį. kažkaip šuo visada smagiau.

Komentarai